Agentura START

Manikúra včetně nehtové modeláže - Rekvalifikační kurz

Informační letáky pro všechny rekvalifikační kurzy můžete nalézt také na hlavní stránce ve sloupci termín.

forma výuky - víkendová: SO a NE 8.00 – 17.00 hod.
forma výuky - intenzivní: PO až PÁ 8.00 – 17.00 hod., SO a NE 8.00 – 17.00 hod.
Intenzivní i víkendová výuka má stejnou hodinovou dotaci i náplň kurzu. Konkrétní data výuky jsou uvedena v informačním letáku.

V rámci této rekvalifikace se během teoretických přednášek naučíte základům anatomie, fyziologie a dermatologie, seznámíte se s obecnou hygienou oboru (aktuální provozní řád pro potřeby podnikání), zamyslíme se i nad marketingem vašeho salonu, pomůžeme vám orientovat se v živnostenském zákoně (garant). Pokud budete potřebovat pomoci se zajištěním odpovědného zástupce, rádi Vám pomůžeme.

Postupně se při odborných přednáškách naučíte postupy jak klasické manikúry, ale i spa nebo wellness manikúry. Seznámíte se i s japonskou manikúrou P-shinem. Rozebereme i diagnostiku přírodního nehtu, což má vliv jak pro péči o ruce a o přírodní nehty, je to ale i velice důležité pro správný výběr gelu při nehtové modeláži.

Během praktických cvičení budete zkoušet umění v nail artu – lakování a zdobení nehtů. Tyto techniky lze využít i při modeláži pomocí barevných gelů apod. Nejdůležitějšími informacemi v oboru nehtové modeláže jsou otázky z technologie, kde si detailně rozebereme jednotlivé pracovní postupy, ale i případy, kdy lze i nelze modeláž provádět. Toto vše pak použijete při praktickém vyučování nehtové modeláže na vašich modelkách, kde používáme luxusní profesionální zn. LCN, a to pomocí třífázových gelů.

Do kurzu si pomůcky nemusíte kupovat, v ceně je veškerý zpracovaný materiál, UV lampu vám do výuky rádi zapůjčíme.
V ceně rekvalifikačního kurzu jsou také odborné kurzy v celkové hodnotě 3.000 Kč:POZOR! - pro evidované uchazeče o zaměstnání možnost úhrady kurzu úřadem práce! (po individuálním schválení vaším úřadem práce)
Pokud budete potřebovat pomoci se zajištěním odpovědného zástupce (garanta), rádi Vám pomůžeme.

Navazující odborné kurzy:


Ilustrační foto - nástroje a přípravky