Agentura START

Vizážistika a barvové poradenství - Rekvalifikační kurz

Vizážistika:
Momentálně není vypsaný žádný termín.
Informační letáky pro všechny rekvalifikační kurzy můžete nalézt také na hlavní stránce ve sloupci termín.

Vizážistika Top:
Momentálně není vypsaný žádný termín.
Informační letáky pro všechny rekvalifikační kurzy můžete nalézt také na hlavní stránce ve sloupci termín.

forma výuky - víkendová: PÁ 9.00 – 16.30 hod., SO a NE 8.00 – 17.00 hod.
forma výuky - intenzivní: PO až PÁ 9.00 – 17.00 hod., SO a NE 8.00 – 17.00 hod.
Intenzivní i víkendová výuka má stejnou hodinovou dotaci i náplň kurzu. Konkrétní data výuky jsou uvedena v informačním letáku.

Po absolvování kurzu vizážistika dokážete nalíčit pro denní příležitost, ale i na společenskou událost jako svatba, plesy, módní přehlídky, fotomake up, televizní líčení apod. Naučíte se od velice zkušené vizážistky různé profesionální triky, které můžete zúročit na různých uměleckých soutěžích v make upu.

Praktickou část výuky make upu povede p. Linda Valsami, která pracovala jako vizážistka v televizi PRIMA a jistě ji znáte z pořadu Vypadáš skvěle, kde spolupracovala s týmem odborníků při image proměnách.

Během praktických cvičení líčení budete používat značkovou profi dekorativní kosmetiku Malu Wilz.

Doporučujeme absolvovat tento kurz profesionálním kosmetičkám, kadeřnicím i poradcům image osobnosti. Kurz je také vhodný pro každou ženu, která si přeje rozšířit své obzory v možnostech péče o vlastní vizáž.

POZOR! - možnost získání živnostenského listu ihned po absolvování kurzu, pro evidované uchazeče o zaměstnání možnost úhrady kurzu úřadem práce! (po individuálním schválení vaším úřadem práce)Ukázka divadelního líčení  Líčení s Lindou
Ličidla na stole při práci